KURUMSAL

 

Hakkımızda

Birlik Cnc, 20 yılı aşkın imalat tecrübesiyle üretim standartları ve dünya normlarını uygulayan firmamız, bugün tüm dünya ülkelerine hizmet verebilecek teknolojiyi , kaliteyi ve hızı işinde uzman teknik personeliyle sunmaktadır.

Birlik Cnc, ileri teknolojiye sahip, aynı zamanda ergonomik ,CNC kontrollü sac işleme makineler imalatı, satış sonrası servis ve yedek parça ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Birlik Cnc, aynı zamanda piyasadaki eski CNC kesim tezgahlarının bakım , revizyon, komple yenileme ve anahtar teslim projeli sistem değişikliği ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

 

Misyonumuz

Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak her zaman farklılığını göstermeyi amaç edinmiştir.

 

Teknik Servis

Satış sonrası 7/24 teknik destek, makine kurulumu, yedek parça servisi, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı eğitim, deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından sağlanır.